Wentylator przemysłowy WO-S Ø550 W eco (ścienny)
1 142,42 zł
Wentylator okrągły ścienny wyciągowy WO-S 550 W ECO o mocy 550 W, wydatku powietrza 8452 m³/h. Przeznaczony jest do wyciągu powietrza w systemach wentylacyjnych przemysłowych. Wentylator wyposażony jest w metalowe łopatki i stalową siatkę ochronną, przystosowany do montażu ściennego. Zapewnia skuteczną, energooszczędną i bezpieczną wymianę powietrza oraz wydajną pracę dzięki łożyskom kulkowym.
Opis produktu
- A: 625 mm
- B: 10,5 mm
- C: 575 mm
- D: 550 mm
- E: 194 mm
- F: 134 mm
- G: 60 mm
- H: 100 mm

Wentylator Okrągły Ścienny (WO-S) to przemysłowe, wydajne i niezawodne rozwiązanie do wentylacji w różnych warunkach. Są przeznaczone do montażu naściennego w pomieszczeniach użyteczności publicznej, magazynach, halach przemysłowych, gastronomii i warsztatach oraz w pozostałej części przemysłu i budownictwie. Silniki kulkowe na których są zbudowane gwarantują cichą pracę, długotrwałą żywotność i dużą wydajność oraz duży wydatek powietrza.
- Wentylator wyciągowy
- Rozmiar Ø550 Eco
Budowa:
- Wentylator wykonany w całości z drutu stalowego
- Metalowe łopatki
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Waga | 11 kg |
|---|---|
| Nazwa | WO-S (wentylator okrągły ścienny) |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Napięcie prądu | 2.55 A |
| Moc pobierania | 550 W |
| Prędkość obrotowa | 1300 r/min |
| Wydajność | 8452 m3/h |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Stopień ochrony | IP 54 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 72 dB |
| Średnica | Ø550 W eco |
| Waga netto | 11 kg |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas




