Wentylator przemysłowy WO-S Ø250 W (ścienny)
431,58 zł
WO-S 250 W to okrągły wentylator ścienny przeznaczony do wydajnej wentylacji wyciągowej. Oferuje przepływ powietrza 1495 m³/h, stabilną pracę w szerokim zakresie temperatur -30°C do +60°C oraz solidną konstrukcję z metalowymi łopatkami i stalową siatką ochronną. Sprawdza się w zastosowaniach, komercyjnych i przemysłowych, a także w systemach wentylacji, chłodnictwa i ogrzewania.
Opis produktu
- A: 320 mm
- B: 7 mm
- C: 275 mm
- D: 250 mm
- E: 136 mm
- F: 80 mm
- G: 60 mm
- H: 60 mm

Wentylator Okrągły Ścienny (WO-S) to przemysłowe, wydajne i niezawodne rozwiązanie do wentylacji w różnych warunkach. Są przeznaczone do montażu naściennego w pomieszczeniach użyteczności publicznej, magazynach, halach przemysłowych, gastronomii i warsztatach oraz w pozostałej części przemysłu i budownictwie. Silniki kulkowe na których są zbudowane gwarantują cichą pracę, długotrwałą żywotność i dużą wydajność oraz duży wydatek powietrza.
- Wentylator wyciągowy
- Rozmiar Ø250
Budowa:
- Wentylator wykonany w całości z drutu stalowego
- Metalowe łopatki
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Waga | 2,5 kg |
|---|---|
| Nazwa | WO-S (wentylator okrągły ścienny) |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Napięcie prądu | 0.42 A |
| Moc pobierania | 90 W |
| Prędkość obrotowa | 2400 r/min |
| Wydajność | 1495 m3/h |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Stopień ochrony | IP 54 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 60 dB |
| Średnica | Ø250 W |
| Waga netto | 2.5 kg |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas




