Wentylator przemysłowy WO-S Ø200 W eco (ścienny)
406,20 zł
Wentylator okrągły ścienny wyciągowy WO-S 200 W ECO o mocy 40 W, wydatku powie-trza 415 m³/h. Przeznaczony jest do wyciągu powietrza w systemach wentylacyjnych przemysłowych. Wentylator wyposażony jest w metalowe łopatki i stalową siatkę ochronną, przystosowany do montażu ściennego. Zapewnia skuteczną, energooszczędną i bezpieczną wymianę powietrza oraz wydajną pracę dzięki łożyskom kulkowym.
Opis produktu
- A: 260 mm
- B: 7 mm
- C: 220 mm
- D: 200 mm
- E: 126 mm
- F: 66 mm
- G: 60 mm
- H: 45 mm

Wentylator Okrągły Ścienny (WO-S) to przemysłowe, wydajne i niezawodne rozwiązanie do wentylacji w różnych warunkach. Są przeznaczone do montażu naściennego w pomieszczeniach użyteczności publicznej, magazynach, halach przemysłowych, gastronomii i warsztatach oraz w pozostałej części przemysłu i budownictwie. Silniki kulkowe na których są zbudowane gwarantują cichą pracę, długotrwałą żywotność i dużą wydajność oraz duży wydatek powietrza.
- Wentylator wyciągowy
- Rozmiar Ø200 Eco
Budowa:
- Wentylator wykonany w całości z drutu stalowego
- Metalowe łopatki
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Nazwa | WO-S (wentylator okrągły ścienny) |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Napięcie prądu | 0.21 A |
| Moc pobierania | 40 W |
| Prędkość obrotowa | 1400 r/min |
| Wydajność | 415 m3/h |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Stopień ochrony | IP 54 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 46 dB |
| Średnica | Ø200 W eco |
| Waga netto | 2 kg |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas




