Wentylator przemysłowy WK-S Ø200 W (ścienny)
533,13 zł
WK-S 200 wyciągowy – wydajny wentylator wyciągowy przeznaczony do skutecznej wentylacji pomieszczeń przemysłowych i komercyjnych. Urządzenie zapewnia wysoki przepływ powietrza na poziomie 780 m³/h, zachowując stabilną i efektywną pracę. Wentylator przystosowany jest do montażu ściennego i znajduje zastosowanie w systemach wentylacji oraz chłodnictwa. Solidna konstrukcja ze stali, metalowe łopatki oraz ochronna siatka z drutu stalowego gwarantują trwałość, bezpieczeństwo użytkowania oraz odporność na czynniki zewnętrzne (IP42).
Opis produktu
- A: 310 mm
- B: 260 mm
- C: 210 mm
- D: 203 mm
- E: 128 mm
- F: 68 mm
- G: 60 mm
- H: 15 mm

Wentylator Kwadratowy Ścienny (WK-S) to przemysłowe, wydajne i niezawodne rozwiązanie do wentylacji w różnych warunkach. Są przeznaczone do montażu naściennego w pomieszczeniach użyteczności publicznej, magazynach, halach przemysłowych, gastronomii i warsztatach oraz w pozostałej części przemysłu i budownictwie. Silniki kulkowe na których są zbudowane gwarantują cichą pracę, długotrwałą żywotność i dużą wydajność oraz duży wydatek powietrza. Są zbudowane z blachy stalowej malowanej proszkowo i mają dużą odporność na rozbryzg wody z różnych kierunków (IP 54).
- Wentylator wyciągowy
- Rozmiar Ø200
Budowa:
- Wentylator wykonany z blachy stalowej malowanej proszkowo
- Siatka ochronna ze stalowego drutu
- Metalowe łopatki
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Waga | 2 kg |
|---|---|
| Nazwa | WK-S (wentylator kwadratowy ścienny) |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Moc pobierania | 55 W |
| Prędkość obrotowa | 2500 r/min |
| Napięcie prądu | 0.25 A |
| Wydajność | 780 m3/h |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Stopień ochrony | IP 54 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 52 dB |
| Waga netto | 2 kg |
| Średnica | Ø200 W |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas





