Wentylator przemysłowy PW-S Ø200 eco (plastikowy, ścienny)
565,71 zł
Wentylator przemysłowy D200-ECO to energooszczędne urządzenie wyciągowe przeznaczone do montażu ściennego. Zapewnia wydajność 305 m³/h przy bardzo niskim poborze mocy 3,7 W, co czyni go idealnym rozwiązaniem do pracy ciągłej. Dzięki stopniowi ochrony IP65, silnikowi na łożyskach kulkowych oraz metalowym łopatkom i stalowej siatce ochronnej, wentylator sprawdzi się w zastosowaniach domowych i przemysłowych.
Opis produktu
- A: 296 mm
- B: 205 mm
- C: 197 mm
- D: 111,8 mm

Może być stosowany w różnych branżach takich jak przemysł drzewny, spożywczy, metalowy czy też chemiczny. Silniki Eco są na łożyskach kulkowych, gwarantują oszczędność energii, cichą pracę, długotrwałą żywotność. Są odporne na warunki atmosferyczne IP 65.
- Wentylator wyciągowy
- Rozmiar Ø200 Eco
Budowa:
- Wentylator wykonany z ABS-u
- Siatka ochronna ze stalowego drutu
- Metalowe łopatki
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Nazwa | PW-S (plastikowy wentylator ścienny) |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierania | 3.7 W |
| Stopień ochrony | IP-65 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 45 dB |
| Wydajność powietrza | 305 m3/h |
| Prędkość obrotowa | 1300 rpm |
| Waga | 1.03 kg |
| Średnica | Ø 200 |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



