Wentylator domowy VITARO 120 WC (LS) złoty front
168,19 zł
VITARO 120 WC (LS) złoty – w tym wentylatorze płaski front nadaje elegancki, dekoracyjny charakter, a obudowa z trwałego tworzywa ABS/PP gwarantuje estetykę i odporność na użytkowanie. Jest on na łożysku ślizgowym, idealny do łazienek, toalet i innych pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych, wyposażony w regulowany wyłącznik czasowy (0,5–30 min). Jest montowany na kostkę elektryczną do istniejącej instalacji elektrycznej.
Opis produktu
- A: 162 mm
- B: 150 mm
- C: 119 mm
- D: 28 mm
- E: 88 mm
- Otwór montażowy: Ø120 mm

Wentylatory są przeznaczone do wspomagania wentylacji w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Charakteryzują się cichą pracą, wysoką wydajnością i niezawodnością. Są wykonane z wysokiej jakości tworzywa, co zapewnia trwałość i estetyczny wygląd.
Wentylator ścienny jest doskonałym rozwiązaniem dla łazienek i toalet. Służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej i może być instalowany w pomieszczeniach z indywidualnymi przewodami wentylacyjnymi.
Może być stosowany w budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego oraz w miejscach użyteczności publicznej, z wyjątkiem pomieszczeń gdzie występuje ryzyko korozji lub wybuchu.
Model WC – wentylator z układem czasowym Sterowanie załączania wentylatora wymaga podłączenia sterownika do wyłącznika elektrycznego. Można do tego celu wykorzystać istniejący wyłącznik pomieszczenia wentylowanego.
Nastawienie czasu następuje poprzez ustawienie potencjometru układu sterowania w wymaganym położeniu. Czas opóźnienia może być nastawiony w przedziale od 0,5 do 30 minut.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Płytka z wyłącznikiem czasowym
Parametry
| Waga | 0,59 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | złoty |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 20 W |
| Wydajność powietrza | 150 m3/h |
| Rodzaj łożyska | ślizgowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 42 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2360 rpm |
| Wielkość nominalna | 120 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.59 kg |
| Otwór montażowy | Ø120 mm |
| Wariant | WC – wyłącznik czasowy |
| Przepustnica | Nie |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



