Wentylator domowy VENTRO II 100 WP+ (LS)
101,76 zł
VENTRO II WP+ (LS) kolor biały – niepowtarzalny wentylator o większej wydajności dzięki konstruk-cji śmigła mixed-flow (większa ilość łopatek w śmigle), ścienny z klapką zwrotną, która zapobiega cofaniu się powietrza. Jest przeznaczony do wentylacji łazienek, toalet oraz innych pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Zapewnia wydajność 120 m³/h, niski poziom hałasu 39,5 dB(A) oraz estetyczny wygląd. Wykonany z trwałego tworzywa ABS/PP, posiada kontrolkę LED. Posiada również przewód z wtyczką o długości 1,9m oraz wyłącznik pociągany co gwarantuje wygodną i bezpieczną obsługę.
Opis produktu
- A: 158 mm
- B: 158 mm
- C: 99 mm
- D: 25 mm
- E: 63mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

Wentylator ścienny jest idealny do łazienek i toalet, wspomaga wentylację grawitacyjną. Może być instalowany w pomieszczeniach z indywidualnymi przewodami wentylacyjnymi w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej, z wyjątkiem miejsc, gdzie może występować korozja lub zagrożenie wybuchem.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa.
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Przewód o długości 1.9 m z wtyczką
- Wyłącznik pociągany
- Kontrolka LED
- Klapka zwrotna
Parametry
| Waga | 0,55 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | biały |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 120 m3/h |
| Rodzaj łożyska | ślizgowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.55 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | WP – wyłącznik pociągany + przewód zasilający |
| Przepustnica | Tak |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



