Wentylator domowy VENTRO 100 W+ (LS)
82,51 zł
VENTRO 100 W+ (LS) kolor biały – niespotykany i niezawodny wentylator ścienny z klapką zwrotną, która zapobiega cofaniu się powietrza. Jest przeznaczony do wentylacji łazienek, toalet oraz innych pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Zapewnia wydajność 100 m³/h, niski poziom hałasu 39,5 dB(A) oraz estetyczny wygląd. Wykonany z trwałego tworzywa ABS/PP, posiada kontrolkę LED. Jest montowany na kostkę elektryczną do istniejącej instalacji elektrycznej oraz posiada wyłącznik pociągany.
Opis produktu
- A: 158 mm
- B: 158 mm
- C: 99 mm
- D: 25 mm
- E: 53mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

Wentylator ścienny jest doskonałym rozwiązaniem dla łazienek i toalet. Służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej i może być instalowany w pomieszczeniach z indywidualnymi przewodami wentylacyjnymi.
Może być stosowany w budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego oraz w miejscach użyteczności publicznej, z wyjątkiem pomieszczeń gdzie występuje ryzyko korozji lub wybuchu.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Wyłącznik pociągany
- Kontrolka LED
- Klapka zwrotna
Parametry
| Waga | 0,47 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | biały |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 100 m3/h |
| Rodzaj łożyska | ślizgowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.47 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | W – wyłącznik pociągany (bez przewodu) |
| Przepustnica | Tak |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



