Wentylator domowy SERENO 100 WP (LS) złoty
106,58 zł
SERENO 100 WP (LS) złoty – to stylowy wentylator ścienny o wydajności 100 m³/h, przeznaczony do wentylacji łazienek, toalet oraz innych pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Obudowa wykonana z trwałego tworzywa ABS/PP, gwarantuje estetykę i odporność na użytkowanie. Posiada również przewód z wtyczką o długości 1,9m oraz wyłącznik pociągany co gwarantuje wygodną i bezpieczną obsługę.
Opis produktu
- A: 153 mm
- B: 153 mm
- C: 99 mm
- D :23 mm
- E: 53 mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

Wentylatory przeznaczone do wspomagania wentylacji w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych , odznaczają się cichą pracą oraz wysoką wydajnością i niezawodnością. Wysokiej jakości tworzywo zapewnia trwałość urządzenia, ale także zachowanie walorów estetycznych. Wentylator ścienny to idealne rozwiązanie dla łazienek i toalet. Służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej i może być instalowany w pomieszczeniach, które posiadają indywidualne przewody wentylacyjne. To znaczy w budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego i użytku publicznego z wyjątkiem pomieszczeń, w których może występować atmosfera wywołująca korozję lub wybuch.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Wyłącznik pociągany
- Przewód 1,9 m z wtyczką
Parametry
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | złoty |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 100 m3/h |
| Rodzaj łożyska | ślizgowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.50 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | WP – wyłącznik pociągany + przewód zasilający |
| Przepustnica | Nie |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



