Wentylator domowy SAFIRO II 100 D (LK)
92,83 zł
SAFIRO II 100 D (LK) biały – innowacyjny wentylator o większej wydajności dzięki konstrukcji śmigła mixed-flow (większa ilość łopatek w śmigle), sufitowo-ścienny. Jest przeznaczony do wentylacji łazienek, toalet oraz innych pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Zapewnia wydajność 120 m³/h, niski poziom hałasu 39,5 dB(A) dzięki łożyskom kulkowym. Wykonany z trwałego tworzywa ABS/PP, posiada kontrolkę LED. Jest montowany na kostkę elektryczną do istniejącej instalacji elektrycznej.
Opis produktu
- A: 158 mm
- B: 158 mm
- C: 98 mm
- D: 26 mm
- E: 63 mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

Wentylator sufitowo-ścienny jest idealny do łazienek i toalet, wspomaga wentylację grawitacyjną. Może być instalowany w pomieszczeniach z indywidualnymi przewodami wentylacyjnymi w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej, z wyjątkiem miejsc, gdzie może występować korozja lub zagrożenie wybuchem.
Budowa:
- Wentylator został wykonany z wysokiej jakości tworzywa.
- Montaż wentylatora na ścianie lub suficie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie odbywa się za pomocą wkrętów.
- Wentylator jest wyposażony w kontrolkę LED
- Podłączany do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | biały |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 120 m3/h |
| Rodzaj łożyska | kulkowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana/sufit |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.50 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | D – dioda (lampka kontrolna) |
| Przepustnica | Nie |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



