Wentylator domowy SAFIRO 100 WP+ (LK)
94,88 zł
SAFIRO 100 WP+ (LK) kolor biały – niezawodny, trwały i wydajny wentylator sufitowo-ścienny, z klapką zwrotną, która zapobiega cofaniu się powietrza. Jest przeznaczony do wentylacji łazienek, toalet oraz innych pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Zapewnia wydajność 100 m³/h, niski poziom hałasu 39,5 dB(A) dzięki łożyskom kulkowym. Wykonany z trwałego tworzywa ABS/PP i posiada kontrolkę LED. Posiada również przewód z wtyczką o długości 1,9m oraz wyłącznik pociągany co gwarantuje wygodną i bezpieczną obsługę.
Opis produktu
- A: 158 mm
- B: 158 mm
- C: 99 mm
- D: 26 mm
- E: 53 mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

Wentylatory są przeznaczone do wspomagania wentylacji w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Charakteryzują się cichą pracą, wysoką wydajnością i niezawodnością. Są wykonane z wysokiej jakości tworzywa, co zapewnia trwałość i estetyczny wygląd.
Wentylator sufitowo-ścienny jest doskonałym rozwiązaniem dla łazienek i toalet. Służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej i może być instalowany w pomieszczeniach z indywidualnymi przewodami wentylacyjnymi.
Może być stosowany w budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego oraz w miejscach użyteczności publicznej, z wyjątkiem pomieszczeń gdzie występuje ryzyko korozji lub wybuchu.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa
Instalacja:
- Montaż na ścianie lub suficie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Wyłącznik pociągany
- Przewód 1,9 m z wtyczką
- Kontrolka LED
- klapka zwrotna
Parametry
| Waga | 0,56 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | biały |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 100 m3/h |
| Rodzaj łożyska | kulkowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana/sufit |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.56 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | WP – wyłącznik pociągany + przewód zasilający |
| Przepustnica | Tak |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



