Wentylator domowy SAFIRO 100 WC (LK)
116,89 zł
SAFIRO 100 WC (LK) biały – niezawodny, trwały i wydajny wentylator sufitowo-ścienny. Jest przeznaczony do wentylacji łazienek, toalet oraz innych pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Zapewnia wydajność 100 m³/h, niski poziom hałasu 39,5 dB(A) dzięki łożyskom kulkowym. Wykonany z trwałego tworzywa ABS/PP, wyposażony w regulowany wyłącznik czasowy (0,5–30 min) oraz kontrolkę LED. Jest montowany na kostkę elektryczną do istniejącej instalacji elektrycznej.
Opis produktu
- A: 158 mm
- B: 158 mm
- C: 99 mm
- D: 26 mm
- E: 53 mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

Wentylatory są przeznaczone do wspomagania wentylacji w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Charakteryzują się cichą pracą, wysoką wydajnością i niezawodnością. Są wykonane z wysokiej jakości tworzywa, co zapewnia trwałość i estetyczny wygląd.
Wentylator sufitowo-ścienny jest doskonałym rozwiązaniem dla łazienek i toalet. Służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej i może być instalowany w pomieszczeniach z indywidualnymi przewodami wentylacyjnymi.
Może być stosowany w budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego oraz w miejscach użyteczności publicznej, z wyjątkiem pomieszczeń gdzie występuje ryzyko korozji lub wybuchu.
Model WC – wentylator z układem czasowym Sterowanie załączania wentylatora wymaga podłączenia sterownika do wyłącznika elektrycznego. Można do tego celu wykorzystać istniejący wyłącznik pomieszczenia wentylowanego.
Nastawienie czasu następuje poprzez ustawienie potencjometru układu sterowania w wymaganym położeniu. Czas opóźnienia może być nastawiony w przedziale od 0,5 do 30 minut.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa
Instalacja:
- Montaż na ścianie lub suficie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Płytka z wyłącznikiem czasowym
- Kontrolka LED
Parametry
| Waga | 0,48 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | biały |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 100 m3/h |
| Rodzaj łożyska | kulkowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana/sufit |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.48 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | WC – wyłącznik czasowy |
| Przepustnica | Nie |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



