Wentylator domowy RIVIO 100 WCH (LS)
140,96 zł
RIVIO 100 WCH (LS) biały – wentylator ścienny, przeznaczony do wentylacji łazienek, toalet oraz innych pomieszczeń mieszkalnych i użytkowych. Zapewnia wydajność 100 m³/h, niski poziom hałasu 39,5 dB(A) oraz niezawodną pracę dzięki łożyskom kulkowym. Wykonany z trwałego tworzywa ABS/PP, wyposażony w czujnik wilgotności oraz opóźnieniem czasowym, oraz kontrolkę LED. Wyłączenie następuje po określonym czasie opóźnienia z regulacją od 0,5 do 30 minut, obliczonym od momentu osiągnięcia wymaganego poziomu wilgotności. Jest montowany na kostkę elektryczną do istniejącej instalacji elektrycznej.
Opis produktu
- A: 159 mm
- B: 158 mm
- C: 99 mm
- D:21 mm
- E: 53 mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

Wentylator ścienny jest idealny do łazienek i toalet, wspomaga wentylację grawitacyjną. Może być instalowany w pomieszczeniach z indywidualnymi przewodami wentylacyjnymi w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej, z wyjątkiem miejsc, gdzie może występować korozja lub zagrożenie wybuchem.
Model WCH – wentylator z czujnikiem wilgotności. Posiada wszystkie funkcje wentylatora WC i dodatkowo jest wyposażony w czujnik wilgotności, który uruchamia wentylator, gdy przekroczony zostanie ustawiony próg wilgotności. Wentylator samoczynnie się włącza, gdy wilgotność powietrza w okolicy wentylatora osiągnie ustalony poziom lub po załączeniu włącznika. Wyłączenie następuje po ustawionym czasie opóźnienia, liczonym od momentu osiągnięcia wymaganego poziomu wilgotności w pomieszczeniu lub wyłączenia wyłącznika.
Wentylator z higrostatem zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza i utrzymanie właściwego poziomu wilgotności.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa.
Instalacja:
- Montaż na ścianie.
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów.
Wyposażenie:
- Czujnik wilgotności z opóźnieniem czasowym.
- Kontrolka LED
Parametry
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 100 m3/h |
| Rodzaj łożyska | ślizgowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Kolor | biały |
| Miejsce montażu | ściana |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.45 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | WCH – wyłącznik czasowy + czujnik wilgotności |
| Przepustnica | Nie |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas




