Rekuperator R – Q
6 346,80 zł
Rekuperator R-Q to innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o pojedynczych pomieszczeniach o powierzchni od 15 do 50 m². Jego instalacja jest niezwykle prosta i ogranicza się
do wykonania zaledwie dwóch otworów w ścianie zewnętrznej – nie musisz martwić się o rozprowadzanie skomplikowanych kanałów wentylacyjnych w ścianach czy pod sufitami. To Idealny wybór, jeśli zależy Ci na aktywnej ochronie przed smogiem. Rekuperator automatycznie dopasuje prędkość
nawiewu, gdy wykryje wysokie zanieczyszczenie na zewnątrz.
Opis produktu
- A: 400 mm
- B: 58 mm
- C: Ø 2-85 mm
- D: 67,5 mm
- E: 59 mm
- F: 155 mm
- G: 65,5 mm
- H: 371 mm
- I: 87 mm
- J: 450 mm
- K: 660 mm

- Rekuperator naścienny
Budowa:
- Obudowa z ABS-u
- Ceramiczny wymiennik
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń
Wyposażenie:
- Wymiennik krzyżowy
- Silnik DC (silnik prądu stałego)
- Filtr wstępny
- Filtr HEPA H10
- Filtr PM ,5
- Sterowanie za pomocą pilota
- Moduł Wi-Fi
Parametry
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Napięciei znamionowe | 220-240 V |
| Pobór mocy | 43.8 W |
| Prąd | I-0.16A II-0.18A III-0.19A IV-0.21A V-0.24A VI-0.27A VII- 0.31A VIII-0.37A |
| Wydajność | 50-150 m3/h |
| Skuteczność filtracji | 99% HEPA |
| Tryb filtracji | oczyszczanie 2,5 Pm / głębokie oczyszczanie / ultra oczyszczanie |
| Ilość prędkości | 8 |
| Prędkości | I-50m3/h II-64m3/h III-78m3/h IV-92m3/h V-106m3/h VI-120m3/h VII-134m3/h VIII-150m3/h |
| Moc | I-12.6W II-16.9W III-18.1W IV-20.9W V-25.2W VI-29.2W VII-34.2W VIII- 43.8W |
| Poziom ciśnienia akustycznego w odległości 1,5m | I-22,6dB II-25,1dB III- 27,7dB IV-29,7dB V-31,7dB VI-33,1dB VII-35,1dB VIII-37,9dB |
| Wydajność temperaturowa | 82% |
| Ogrzewanie | 58% |
| Chłodzenie | 52% |
| Sterowanie | Panel dotykowy / pilot zdalnego sterowania / Wi-Fi |
| Wyświetlanie jakości powietrza | Temperatura i wilgotność względna PM2,5 |
| Tryb pracy | Ręczny / Automatyczny / Timer / Uśpienie |
| Odpowiedni rozmiar pomieszczenia | 20 – 45m2 |
| Wymiary | 450x155x660 mm |
| Waga netto | 10 kg |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas







