Rekuperator R – D – 500
11 630,51 zł
Nowoczesny rekuperator podsufitowy R-D-500 został zaprojektowany z myślą, aby Twoja przestrzeń życiowa była zawsze wypełniona świeżym, czystym powietrzem. Rekuperatory te nie tylko znacząco poprawiają jakość powietrza wewnątrz budynków, dbają o Twój portfel poprzez minimalizację zużycia energii. To idealny, zrównoważony wybór dla nowoczesnych domów i inwestycji. Główne korzyści z posiadania R-D-500 to czyste powietrze, obniżenie strat energii cieplnej dzięki wymiennikowy ciepła 5 generacji, automatyczny BY-Pass oraz energooszczędny napęd dzięki silnikom DC.
Opis produktu
- A: 1016 mm
- B: 1000 mm
- C: 600 mm
- D: 922 mm
- E: 450 mm
- F: 780 mm
- G: 61 mm
- H: 195 mm
- I: 132 mm
- J: 81 mm
- K: 331 mm
- L: 135 mm
- M: 750 mm

Rekuperator podwieszany R-D-500 zaprojektowany tak aby znacząco poprawić jakość powietrza wewnątrz budynków, ale również minimalizując zużycie energii elektrycznej. Centrala nieustannie dostarcza świeże powietrze, jednocześnie usuwając zużyte i zanieczyszczone powietrze z pomieszczeń. Wymiennik powietrza pozwala na odzysk temperatury przy jednoczesnym obniżeniu strat energii na ogrzewaniu zimą. Wyposażony w sterownik LCD z tygodniowym programowaniem, posiada również tryb Sleep Mode (tryb snu) oraz automatyczny BY-Pass, który przełącza się kiedy na zewnątrz panują optymalne warunki.
- Rekuperator podwieszany pod sufitem
Budowa:
- Obudowa ze stali nierdzewnej
- Technologia EPS (dokładne uszczelnianie krawędzi)
- Wymiennik ciepła 5 generacji
Instalacja:
- Montaż pod sufitem
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń
Wyposażenie:
- Wymiennik ciepła 5 generacji
- Silnik DC (silnik prądu stałego)
- Filtr wstępny G3
- Ścienny panel LCD
- Automatyczny By-Pass
Parametry
| Napięcie znamionowe | 220-240V |
|---|---|
| Moc pobierania | 165 W |
| Wydajność | 500 m3/h |
| Ciśnienie zewnętrzne | 120 Pa |
| Chłodzenie | 67-82 % |
| Ogrzewanie | 69-83 % |
| Wydajność temperatury | 78-87 % |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 34 dB |
| Waga netto | 33 kg |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas








