Rekuperator R – C
1 904,04 zł
Jednorurowy system wentylacji z odzyskiem energii (ERV) to innowacyjny i niezwykle ekonomiczny rekuperator ścienny, zaprojektowany z myślą o wentylacji pojedynczych pomieszczeń. To idealne rozwiązanie zarówno do nowo budowanych mieszkań i apartamentów, jak i do obiektów modernizowanych, gdzie montaż skomplikowanych instalacji kanałowych jest niemożliwy. Eco Pair dba o ciągły dopływ czystego powietrza, drastycznie obniżając koszty ogrzewania i chłodzenia.
Opis produktu
- A: 205 mm
- B: 60 mm
- C: 230-420 mm
- D: 129 mm

- Rekuperator przez ścianę
Budowa:
- Obudowa z ABS-u
- Ceramiczny wymiennik
Instalacja:
- Montaż przez ścianę zewnętrzną
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń
Wyposażenie:
- Ceramiczny wymiennik ciepła
- Silnik EC (silnik prądu stałego)
- Filtr G3
- Sterowanie za pomocą pilota
Parametry
| Ilość biegów | 3 |
|---|---|
| Moc pobierania | I-5.9W II- 8.8W III- 11.3W |
| Natężenie prądu | I-0.03A II-0.05A III-0.06A |
| Przepływ powietrza w trybie regeneracji | I-26 m3/h II-55 m3/h III- 64 m3/h |
| Przepływ powietrza w trybie odzysku energii | I-14 m3/h II- 27m3/h III- 32m3/h |
| Moc właściwa wentylatora (W/m3/h) | I-0.43 II-0.31 III-0.35 |
| Poziom ciśnienia akustycznego w odległości 1m | I-28 dB II-32.9 dB III-36.7 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego w odległości 3 m | I-12dB II-27.5 dB III-31.9 dB |
| Wydajność regeneracyjna | do 97% |
| Klasa | A |
| Temperatura transportowanego powietrza | -20 ~ 50 |
| Waga netto | 3,4 kg |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



