Wentylator domowy PORTO 100 WCH (LK)
148,51 zł
PORTO 100 WCH (LK) biały jest to nowoczesny wentylator o okrągłym kształcie i wydajności 100 m³/h. Dzięki łożyskom kulkowym może być montowany na ścianie lub suficie. Może być stosowany do łazienek, toalet i innych pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. Wentylator wspomaga wentylację grawitacyjną i jest przeznaczony do montażu w pomieszczeniach. Model wyposażony jest w czujnik wilgotności, który automatycznie uruchamia wentylator po przekroczeniu ustawionego poziomu wilgotności powietrza. Wyłączenie następuje po ustawionym czasie opóźnienia od 0,5 do 30 minut, liczonym od momentu spadku wilgotności lub wyłączenia włącznika W/WO.
Opis produktu
- B: 135 mm
- C: 99 mm
- D: 10 mm
- E: 65 mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

Wentylator sufitowo-ścienny jest idealny do łazienek i toalet, wspomaga wentylację grawitacyjną. Może być instalowany w pomieszczeniach z indywidualnymi przewodami wentylacyjnymi w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej, z wyjątkiem miejsc, gdzie może występować korozja lub zagrożenie wybuchem.
Model WCH – wentylator z czujnikiem wilgotności. Układ WCH posiada wszystkie funkcje układu WC, dodatkowo został wyposażony w czujnik wilgotności, który pozwala na uruchomienie wentylatora w przypadku przekroczenia ustawionego progu wilgotności. Wentylator uruchamia się automatycznie, gdy wilgotność powietrza w okolicy wentylatora osiągnie ustalony poziom lub po załączeniu przełącznika W/WO. Wyłączanie następuje po określonym czasie opóźnienia, liczonym od momentu osiągnięcia wymaganego poziomu wilgotności w pomieszczeniu lub wyłączenia przełącznika W/WO.
Wentylator z higrostatem zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w pomieszczeniu i utrzymuje właściwy poziom wilgotności.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa.
Instalacja:
- Montaż na ścianie lub suficie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Czujnik wilgotności z opóźnieniem czasowym.
Parametry
| Waga | 0,39 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | biały |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 100 m3/h |
| Rodzaj łożyska | kulkowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana / sufit |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.39 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | WCH – wyłącznik czasowy + czujnik wilgotności |
| Przepustnica | Nie |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas




