Wentylator domowy PORTO 100 WC (LK)
116,89 zł
PORTO 100 WC (LK) biały jest to nowoczesny wentylator o okrągłym kształcie i wydajności 100 m³/h. Dzięki łożyskom kulkowym może być montowany na ścianie lub suficie. Może być stosowany do łazienek, toalet i innych pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. Wyko-nany z wysokiej jakości tworzywa ABS/PP, zapewnia trwałość i estetyczny wygląd przez długi czas. Model wyposażony jest w układ czasowy, który umożliwia uruchamianie wentylatora z poziomu włącznika (np. oświetlenia) oraz regulację czasu opóźnienia wyłączenia w zakresie od 0,5 do 30 minut.
Opis produktu
- B: 135 mm
- C: 99 mm
- D: 10 mm
- E: 65 mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

Wentylator sufitowo-ścienny jest idealny do łazienek i toalet, wspomaga wentylację grawitacyjną. Może być instalowany w pomieszczeniach z indywidualnymi przewodami wentylacyjnymi w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej, z wyjątkiem miejsc, gdzie może występować korozja lub zagrożenie wybuchem.
Model WC – wentylator z układem czasowym. Sterowanie załączania wentylatora wymaga podłączenia sterownika do włącznika elektrycznego. Można do tego celu wykorzystać istniejący włącznik oświetlenia pomieszczenia wentylowanego. Nastawienie czasu odłączenia następuje poprzez ustawienie potencjometru układu sterowania w wymaganym położeniu. Czas opóźnienia może być nastawiony w przedziale od 0,5 do 30 minut.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa.
Instalacja:
- Montaż na ścianie lub suficie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Płytka z wyłącznikiem czasowym.
Parametry
| Waga | 0,39 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | biały |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 100 m3/h |
| Rodzaj łożyska | kulkowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana / sufit |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.39 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | WC – wyłącznik czasowy |
| Przepustnica | Nie |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas




