Wentylator domowy PORTO 100 S (LK)
72,88 zł
PORTO 100 S (LK) biały jest to nowoczesny wentylator o okrągłym kształcie i wydajności 100 m³/h. Dzięki łożyskom kulkowym może być montowany na ścianie lub suficie. Może być stosowany do łazienek, toalet i innych pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. Wyko-nany z wysokiej jakości tworzywa ABS/PP, zapewnia trwałość i estetyczny wygląd przez długi czas. Wentylator wspomaga wentylację grawitacyjną i jest przeznaczony do montażu w po-mieszczeniach. Jest montowany na kostkę elektryczną do istniejącej instalacji elektrycznej.
Opis produktu
- B: 135 mm
- C: 99 mm
- D: 10 mm
- E: 65 mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa.
Instalacja:
- Montaż na ścianie lub suficie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Waga | 0,38 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | biały |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 100 m3/h |
| Rodzaj łożyska | kulkowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana / sufit |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.38 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | S – standard |
| Przepustnica | Nie |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas




