Wentylator domowy ORIVO 120 AŻWP (LS)
137,93 zł
ORIVO 120 AŻWP (LS) biały – model tego wentylatora wyposażony jest w automatyczną żaluzję, która zapobiega nawiewaniu powietrza z zewnątrz. Żaluzja otwiera się w ok. 30 sekund po uruchomieniu urządzenia i zamyka w ok. 90 sekund po jego wyłączeniu. Jest to cichy i wydajny wentylator ścienny, na łożysku ślizgowym, idealny do łazienek, toalet i innych pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS/PP, zapewnia trwałość i estetyczny wygląd przez długi czas. Posiada również przewód z wtyczką o długości 1,9m oraz wyłącznik pociągany co gwarantuje wygodną i bezpieczną obsługę.
Opis produktu
- A: 177 mm
- B: 177 mm
- C:119 mm
- D: 31 mm
- E: 71 mm
- Otwór montażowy: Ø120 mm

Wentylatory przeznaczone do wspomagania wentylacji w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych , odznaczają się cichą pracą oraz wysoką wydajnością i niezawodnością. Wysokiej jakości tworzywo zapewnia trwałość urządzenia, ale także zachowanie walorów estetycznych. Wentylator ścienny to idealne rozwiązanie dla łazienek i toalet. Służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej i może być instalowany w pomieszczeniach, które posiadają indywidualne przewody wentylacyjne. To znaczy w budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego i użytku publicznego z wyjątkiem pomieszczeń, w których może występować atmosfera wywołująca korozję lub wybuch.
Model AŻ – co oznacza, że wyposażony jest w automatyczną żaluzję. Po uruchomieniu wentylatora czas całkowitego otwarcia żaluzji wynosi około 30 sekund. Gdy żaluzja jest w pełni otwarta, czas całkowitego zamknięcia żaluzji po wyłączeniu wentylatora wynosi około 90 sekund.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa.
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Przewód o długości 1,9 m z wtyczką
- Wyłącznik pociągany
- Automatyczna żaluzja
Parametry
| Waga | 0,69 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | biały |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 20 W |
| Wydajność powietrza | 150 m3/h |
| Rodzaj łożyska | ślizgowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 42 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2360 rpm |
| Wielkość nominalna | 120 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.69 kg |
| Otwór montażowy | Ø120 mm |
| Wariant | AŻWP – automatyczna żaluzja + wyłącznik pociągany |
| Przepustnica | Tak |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



