Wentylator domowy ORIVO 100 AŻWCH (LS) srebrny
244,09 zł
ORIVO 100 AŻWCH srebrny – model tego wentylatora wyposażony jest w automatyczną żaluzję, która zapobiega nawiewaniu powietrza z zewnątrz oraz czujnik wilgotności z opóźnieniem czasowym, który automatycznie uruchamia urządzenie po przekroczeniu ustawionego poziomu wilgotności, a wyłączenie następuje po określonym czasie opóźnienia z regulacją od 0,5 do 30 minut. Żaluzja otwiera się w ok. 30 sekund po uruchomieniu urządzenia i zamyka w ok. 90 sekund po jego wyłączeniu. Jest to cichy i wydajny wentylator ścienny, na łożysku ślizgowym, idealny do łazienek, toalet i innych pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych.
Opis produktu
- A: 155 mm
- B: 155 mm
- C: 99 mm
- D:30 mm
- E: 66 mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

Wentylatory przeznaczone do wspomagania wentylacji w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych , odznaczają się cichą pracą oraz wysoką wydajnością i niezawodnością. Wysokiej jakości tworzywo zapewnia trwałość urządzenia, ale także zachowanie walorów estetycznych. Wentylator ścienny to idealne rozwiązanie dla łazienek i toalet. Służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej i może być instalowany w pomieszczeniach, które posiadają indywidualne przewody wentylacyjne. To znaczy w budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego i użytku publicznego z wyjątkiem pomieszczeń, w których może występować atmosfera wywołująca korozję lub wybuch.
Model AŻ– co oznacza, że jest wyposażony w automatyczną żaluzję. Po uruchomieniu wentylatora czas całkowitego otwarcia żaluzji wynosi około 30 sekund. Gdy żaluzja znajduje się w pełnym otwarciu, czas całkowitego zamknięcia żaluzji po wyłączeniu wentylatora wynosi około 90 sekund.
Model WCH – jest to wentylator z czujnikiem wilgotności posiada wszystkie funkcje standardowego wentylatora z serii WC, a dodatkowo zostało wyposażone w czujnik wilgotności, który pozwala na automatyczne uruchamianie wentylatora w przypadku przekroczenia ustawionego progu wilgotności.
Wentylator samoczynnie się włącza, gdy wilgotność powietrza w jego otoczeniu osiągnie określony poziom lub po załączeniu W/WO (włącznik/wyłącznik). Wyłączenie następuje po określonym czasie opóźnienia, liczonym od momentu osiągnięcia wymaganego poziomu wilgotności w pomieszczeniu lub wyłączenia włącznika W/WO.
Wentylator z higrostatem zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w pomieszczeniu oraz utrzymuje właściwy poziom wilgotności.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa.
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Czujnik wilgotności z wyłącznikiem czasowym
- Automatyczna żaluzja
Parametry
| Waga | 0,53 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | srebrny |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 100 m3/h |
| Rodzaj łożyska | ślizgowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.53 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | AŻWCH – automatyczna żaluzja, timer, higrostat |
| Przepustnica | Tak |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



