Wentylator przemysłowy NW-S Ø300 eco (nierdzewny, ścienny)
1 004,91 zł
NW 300 ECO eco – to nierdzewny wentylator ścienny do wentylacji wyciągowej, przeznaczony do zastosowań domowych, komercyjnych i przemysłowych. Charakteryzuje się bardzo niskim poborem mocy 19,5 W, wydajnością do 915 m³/h oraz wysokim stopniem ochrony IP65, co umożliwia pracę w wymagających warunkach. Wyposażony w silnik na łożyskach kulkowych, metalowe łopatki oraz stalową siatkę ochronną, zapewnia trwałość i niezawodność.
Opis produktu
- A: 390 mm
- B: 305 mm
- C: 320 mm
- D: 165 mm

Silniki Eco są na łożyskach kulkowych, gwarantują oszczędność energii, cichą pracę, długotrwałą żywotność. Są odporne na warunki atmosferyczne IP 62.
- Wentylator wyciągowy
- Rozmiar Ø300 Eco
Budowa:
- Wentylator wykonany ze stali nierdzewnej
- Siatka ochronna ze stalowego drutu
- Metalowe łopatki
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Nazwa | NW-S (nierdzewny wentylator ścienny) |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierania | 19.5 W |
| Stopień ochrony | IP-65 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 60 dB |
| Wydajność powietrza | 915 m3/h |
| Prędkość obrotowa | 1290 rpm |
| Waga | 3.03 kg |
| Średnica | Ø 300 |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



