Wentylator przemysłowy MW-K Ø200 (kanałowy)
749,45 zł
Opis produktu
- A: 333 mm
- B: Ø 200 mm
- C: 25 mm
- D: 223 mm

Wentylatory przeznaczone do wspomagania wentylacji nawiewno-wywiewnej użytkowych, odznaczają się cichą pracą oraz wysoką wydajnością i niezawodnością. Wysokiej jakości stal nierdzewna zapewnia trwałość urządzenia, ale także zachowanie walorów estetycznych. Wentylator kanałowy to idealne rozwiązanie dla hurtowni, magazynów, warsztatów, hala produkcyjnych, szklarni czy gastronomii. Służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej z wyjątkiem pomieszczeń, w których może występować atmosfera wywołująca korozję lub wybuch.
Rodzaj:
- Wentylator nawiewno-wywiewny
- Rozmiar Ø200
Budowa:
- Wentylator wykonany z blachy stalowej nierdzewnej
Instalacja:
- Montaż w kanale wentylacyjnym
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Waga | 5 kg |
|---|---|
| Nazwa | MW-K (metalowy wentylator kanałowy) |
| Średnica | Ø200 |
| Napięcie znamionowe | 220 V |
| Napięcie prądu | 0.69 A |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierania | 160 W |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 53 dB |
| Prędkość obrotowa | 2590 obr/min |
| Waga netto | 5 kg |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



