Wentylator domowy ARIO 150 WCF (LS)
155,82 zł
ARIO 150 WCF (LS) biały to cichy i wydajny wentylator ścienny, na łożysku ślizgowym, idealny do łazienek, toalet i innych pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS/PP, zapewnia trwałość i estetyczny wygląd przez długi czas. Wentylator wspomaga wentylację grawitacyjną i jest przeznaczony do montażu w pomieszczeniach. Wyposażony w fotokomórkę, która automatycznie uruchamia wentylator po zmianie natężenia światła lub włączeniu włącznika. Wyposażony w układ czasowy, po-zwalający na automatyczne wyłączenie wentylatora po ustawionym czasie od 0,5–30 min, który można dopasować do potrzeb pomieszczenia.
Opis produktu
- A: 183 mm
- B: 170 mm
- C: 149 mm
- D:14 mm
- E: 88 mm
- Otwór montażowy: Ø150 mm

Wentylatory przeznaczone do wspomagania wentylacji w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Odznaczają się cichą pracą oraz wysoką wydajnością i niezawodnością. Wysokiej jakości tworzywo zapewnia trwałość urządzenia, ale także zachowanie walorów estetycznych.
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Parametry
| Waga | 0,57 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | biały |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 22 W |
| Wydajność powietrza | 200 m3/h |
| Rodzaj łożyska | ślizgowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 45 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 1850 rpm |
| Wielkość nominalna | 200 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.57 kg |
| Otwór montażowy | Ø150 mm |
| Wariant | WCF – wyłącznik czasowy + fotokomórka |
| Przepustnica | Nie |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



