Wentylator domowy ARIO 100 WCH (LS) złoty
168,46 zł
ARIO 100 WCH (LS) złoty to cichy i wydajny wentylator ścienny, na łożysku ślizgowym, idealny do łazienek, toalet i innych pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS/PP, zapewnia trwałość i estetyczny wygląd przez długi czas. Wentylator wspomaga wentylację grawitacyjną i jest przeznaczony do montażu w pomieszczeniach. Model wyposażony jest w czujnik wilgotności, który automatycznie uruchamia wentylator po przekroczeniu ustawionego poziomu wilgotności powietrza. Wyłączenie następuje po ustawionym czasie opóźnienia od 0,5 do 30 minut, liczonym od momentu spadku wilgotności lub wyłączenia włącznika W/WO.
Opis produktu
- A: 141 mm
- B: 131 mm
- C: 99 mm
- D:15 mm
- E: 84 mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

Wentylatory są przeznaczone do wspomagania wentylacji w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych. Charakteryzują się cichą pracą, wysoką wydajnością i niezawodnością. Są wykonane z wysokiej jakości tworzywa, co zapewnia trwałość i estetyczny wygląd.
Wentylator ścienny jest doskonałym rozwiązaniem dla łazienek i toalet. Służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej i może być instalowany w pomieszczeniach z indywidualnymi przewodami wentylacyjnymi.
Może być stosowany w budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego oraz w miejscach użyteczności publicznej, z wyjątkiem pomieszczeń gdzie występuje ryzyko korozji lub wybuchu.
Model WCH – jest to wentylator z czujnikiem wilgotności posiada wszystkie funkcje standardowego wentylatora z serii WC, a dodatkowo zostało wyposażone w czujnik wilgotności, który pozwala na automatyczne uruchamianie wentylatora w przypadku przekroczenia ustawionego progu wilgotności.
Wentylator samoczynnie się włącza, gdy wilgotność powietrza w jego otoczeniu osiągnie określony poziom lub po załączeniu W/WO (włącznik/wyłącznik). Wyłączenie następuje po określonym czasie opóźnienia, liczonym od momentu osiągnięcia wymaganego poziomu wilgotności w pomieszczeniu lub wyłączenia włącznika W/WO.
Wentylator z higrostatem zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w pomieszczeniu oraz utrzymuje właściwy poziom wilgotności.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Czujnik wilgotności z wyłącznikiem czasowym
Parametry
| Waga | 0,43 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | złoty |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 100 m3/h |
| Rodzaj łożyska | ślizgowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.43 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | WCH – wyłącznik czasowy + czujnik wilgotności |
| Przepustnica | Nie |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



