Wentylator domowy ARIO 100 WCF (LS)
140,96 zł
ARIO 100 WCF (LS) biały – to cichy i wydajny wentylator ścienny, na łożysku ślizgowym, ide-alny do łazienek, toalet i innych pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS/PP, zapewnia trwałość i estetyczny wygląd przez długi czas. Wentylator wspomaga wentylację grawitacyjną i jest przeznaczony do montażu w pomieszczeniach. Wyposażony w fotokomórkę, która automatycznie uruchamia wentylator po zmianie natężenia światła lub włączeniu włącznika. Wyposażony w układ czasowy, po-zwalający na automatyczne wyłączenie wentylatora po ustawionym czasie od 0,5–30 min, który można dopasować do potrzeb pomieszczenia.
Opis produktu
-
- A: 141 mm
- B: 131 mm
- C: 99 mm
- D:15 mm
- E: 84 mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
Parametry
| Waga | 0,44 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | biały |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 100 m3/h |
| Rodzaj łożyska | ślizgowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.44 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | WCF – wyłącznik czasowy + fotokomórka |
| Przepustnica | Nie |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



