Wentylator kanałowy ALPINO 150 S (LS)
80,18 zł
ALPINO 150 S (LS) biały – to wentylator kanałowy , który jest cichy i wydajny idealny do łazienek, toalet i innych pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS/PP, zapewnia trwałość i estetyczny wygląd przez długi czas. Wentylator wspomaga wentylację grawitacyjną i jest przeznaczony do montażu w kanałach wentylacyjnych. Jest montowany na kostkę elektryczną do istniejącej instalacji elektrycznej.
Opis produktu
- B: 150 mm
- C: 150 mm
- D: 39 mm
- E: 50 mm

Wentylatory przeznaczone do wspomagania wentylacji w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych , odznaczają się cichą pracą oraz wysoką wydajnością i niezawodnością. Wysokiej jakości tworzywo zapewnia trwałość urządzenia, ale także zachowanie walorów estetycznych. Wentylator kanałowy to idealne rozwiązanie dla łazienek i toalet. Służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej i może być instalowany w pomieszczeniach, które posiadają indywidualne przewody wentylacyjne. To znaczy w budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego i użytku publicznego z wyjątkiem pomieszczeń, w których może występować atmosfera wywołująca korozję lub wybuch.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa.
Instalacja:
- Montaż w okrągłych kanałach wentylacyjnych
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Waga | 0,5 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | biały |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 22 W |
| Wydajność powietrza | 200 m3/h |
| Rodzaj łożyska | ślizgowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 45 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 1850 rpm |
| Wielkość nominalna | 150 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Waga wentylatora | 0.50 kg |
| Wariant | S – standard |
| Przepustnica | Nie |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas




