WO-S Ø400 N eco (wentylator okrągły ścienny)
660,07 zł
Wentylator nawiewny przemysłowy WO-S 400 N serii ECO to nowoczesne rozwiązanie za-projektowane z myślą o wydajnej, a jednocześnie ekonomicznej wentylacji obiektów przemysłowych, komercyjnych oraz użyteczności publicznej. Urządzenie łączy wysoką wydajność 3544 m³/h tłoczenia powietrza z minimalnym zapotrzebowaniem na energię elektryczną 180 W.
Opis produktu
- A: 470 mm
- B: 9,5 mm
- C: 420 mm
- D: 400 mm
- E: 182 mm
- F: 122 mm
- G: 60 mm
- H: 90 mm

Wentylator Okrągły Ścienny (WO-S) to przemysłowe, wydajne i niezawodne rozwiązanie do wentylacji w różnych warunkach. Są przeznaczone do montażu naściennego w pomieszczeniach użyteczności publicznej, magazynach, halach przemysłowych, gastronomii i warsztatach oraz w pozostałej części przemysłu i budownictwie. Silniki kulkowe na których są zbudowane gwarantują cichą pracę, długotrwałą żywotność i dużą wydajność oraz duży wydatek powietrza.
- Wentylator nawiewny
- Rozmiar Ø400 Eco
Budowa:
- Wentylator wykonany w całości z drutu stalowego
- Metalowe łopatki
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| Nazwa | WO-S (wentylator okrągły ścienny) |
| Model | Ø400 N eco |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Napięcie prądu | 0.82 A |
| Moc pobierana | 180 W |
| Prędkość obrotowa | 1380 r/min |
| Wydajność | 3544 m3/h |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Stopień ochrony | 54 IP |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 67 dB |
| Waga netto | 6 kg |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas




