Wentylator przemysłowy WO-S Ø300 N (ścienny)
456,97 zł
WO-S 300 N – profesjonalny wentylator przemysłowy nawiewny o wydatku powietrza 2330 m³/h i mocy 145W to wydajne urządzenie mechaniczne zaprojektowane do wymuszonej cyrkulacji i doprowadzania czystego powietrza w wymagających warunkach przemysłowych. Skutecznie wspiera systemy wentylacji, chłodzenia maszyn, a także procesy technologiczne, gdzie kluczowe jest zapewnienie stałego i kontrolowanego przepływu powietrza.
Opis produktu
- A: 360 mm
- B: 7 mm
- C: 320 mm
- D: 300 mm
- E: 146 mm
- F: 90 mm
- G: 60 mm
- H: 80 mm

Wentylator Okrągły Ścienny (WO-S) to przemysłowe, wydajne i niezawodne rozwiązanie do wentylacji w różnych warunkach. Są przeznaczone do montażu naściennego w pomieszczeniach użyteczności publicznej, magazynach, halach przemysłowych, gastronomii i warsztatach oraz w pozostałej części przemysłu i budownictwie. Silniki kulkowe na których są zbudowane gwarantują cichą pracę, długotrwałą żywotność i dużą wydajność oraz duży wydatek powietrza.
- Wentylator nawiewny
- Rozmiar Ø300
Budowa:
- Wentylator wykonany w całości z drutu stalowego
- Metalowe łopatki
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Nazwa | WO-S (wentylator okrągły ścienny) |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Napięcie prądu | 0.66 A |
| Prędkość obrotowa | 2300 r/min |
| Wydajność | 2330 m3/h |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierania | 145 W |
| Stopień ochrony | IP 54 |
| Poziom ciśnienia akustyczego | 62 dB |
| Średnica | Ø300 N |
| Waga netto | 3 |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



