Wentylator przemysłowy WK-S Ø500 W eco (ścienny)
1 459,76 zł
WK-S 500 ECO wyciągowy – to wentylator ścienny przeznaczony do wentylacji wyciągowej w obiektach komercyjnych i przemysłowych. Oferuje wydajność 7077 m³/h przy niskim poborze mocy 380 W. Wyposażony w silnik na łożyskach kulkowych, metalowe łopatki i stalową siatkę ochronną. Zapewnia trwałość oraz niezawodną pracę, dzięki czemu sprawdzi się w trudnych warunkach.
Opis produktu
- A: 655 mm
- B: 615 mm
- C: 510 mm
- D: 500 mm
- E: 186 mm
- F: 150 mm
- G: 60 mm
- H: 15 mm
Wentylator Kwadratowy Ścienny Eco (WK-S Eco) to przemysłowy wentylator, który jest niezbędnym wyposażeniem w pomieszczeniach użyteczności publicznej, magazynach, halach przemysłowych, gastronomii i warsztatach oraz pozostałej części przemysłu i w budownictwie. Silniki Eco są na łożyskach kulkowych, gwarantują oszczędność energii, cichą pracę, długotrwałą żywotność i dużą wydajność wydajność oraz duży wydatek powietrza. Są zbudowane z blachy stalowej malowanej proszkowo i mają dużą odporność na rozbryzg wody z różnych kierunków (IP 54).
Rodzaj:
- Wentylator wyciągowy
- Rozmiar Ø500 Eco
Budowa:
- Wentylator wykonany z blachy stalowej malowanej proszkowo
- Siatka ochronna ze stalowego drutu
- Metalowe łopatki
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Waga | 9 kg |
|---|---|
| Nazwa | WK-S (wentylator kwadratowy ścienny) |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Napięcie prądu | 1.75 A |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierania | 380 W |
| Wydajność | 7077 m3/h |
| Stopień ochrony | IP 54 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 71 dB |
| Prędkość obrotowa | 1320 r/min |
| Waga netto | 9 kg |
| Średnica | Ø500 W eco |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas




