Wentylator przemysłowy WK-S Ø400 W eco (ścienny)
952,02 zł
WK-S 450 ECO wyciągowy – to wentylator ścienny przeznaczony do wentylacji wyciągowej w obiektach komercyjnych i przemysłowych. Oferuje wydajność 3544 m³/h przy niskim poborze mocy 180 W. Wyposażony w silnik na łożyskach kulkowych, metalowe łopatki i stalową siatkę ochronną. Zapewnia trwałość oraz niezawodną pracę, dzięki czemu sprawdzi się w trudnych warunkach.
Opis produktu
- A: 540 mm
- B: 490 mm
- C: 410 mm
- D: 400 mm
- E: 160 mm
- F: 105 mm
- G: 60 mm
- H: 15 mm
Wentylator Kwadratowy Ścienny Eco (WK-S Eco) to przemysłowy wentylator, który jest niezbędnym wyposażeniem w pomieszczeniach użyteczności publicznej, magazynach, halach przemysłowych, gastronomii i warsztatach oraz pozostałej części przemysłu i w budownictwie. Silniki Eco są na łożyskach kulkowych, gwarantują oszczędność energii, cichą pracę, długotrwałą żywotność i dużą wydajność wydajność oraz duży wydatek powietrza. Są zbudowane z blachy stalowej malowanej proszkowo i mają dużą odporność na rozbryzg wody z różnych kierunków (IP 54).
Rodzaj:
- Wentylator wyciągowy
- Rozmiar Ø400 Eco
Budowa:
- Wentylator wykonany z blachy stalowej malowanej proszkowo
- Siatka ochronna ze stalowego drutu
- Metalowe łopatki
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| Nazwa | WK-S (wentylator kwadratowy ścienny) |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Napięcie prądu | 0.82 A |
| Moc pobierania | 180 W |
| Prędkość obrotowa | 1380 r/min |
| Wydajność | 3544 m3/h |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Stopień ochrony | IP 54 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 67 dB |
| Waga netto | 6 kg |
| Średnica | Ø400 W eco |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas




