Wentylator przemysłowy WO-S Ø400 N 3-fazowy (ścienny)
660,07 zł
WK-S 400 trójfazowy nawiewny – to wentylator ścienny przeznaczony do wentylacji wyciągowej w obiektach komercyjnych i przemysłowych. Oferuje wydajność 3880 m³/h przy niskim poborze mocy 180 W. Wyposażony w silnik na łożyskach kulkowych, metalowe łopatki i stalową siatkę ochronną. Zapewnia trwałość oraz niezawodną pracę, dzięki czemu sprawdzi się w trudnych warunkach.
Opis produktu
- A: 470 mm
- B: 9,5 mm
- C: 420 mm
- D: 400 mm
- E: 182 mm
- F: 122 mm
- G: 60 mm
- H: 90 mm

Wentylator Okrągły Ścienny (WO-S) 3-fazowy to przemysłowe, wydajne i niezawodne rozwiązanie do wentylacji w różnych warunkach. Są przeznaczone do montażu naściennego w pomieszczeniach użyteczności publicznej, magazynach, halach przemysłowych, gastronomii i warsztatach oraz w pozostałej części przemysłu i budownictwie. Silniki kulkowe na których są zbudowane gwarantują cichą pracę, długotrwałą żywotność i dużą wydajność oraz duży wydatek powietrza.
- Wentylator nawiewny 3-fazowy
- Rozmiar Ø400
Budowa:
- Wentylator wykonany w całości z drutu stalowego
- Metalowe łopatki
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Waga | 6 kg |
|---|---|
| Nazwa | WO-S (wentylator okrągły ścienny) |
| Napięcie znamionowe | 380-480 V |
| Napięcie prądu | 0.47 A |
| Moc pobierania | 180 W |
| Prędkość obrotowa | 1380 r/min |
| Wydajność | 3880 m3/h |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Stopień ochrony | IP 54 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 67 dB |
| Waga netto | 6 kg |
| Średnica | Ø400 N |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



