Rekuperator R – Q – CO2
6 346,80 zł
Rekuperator R-Q-CO2 to innowacyjne rozwiązanie stworzone z myślą o pojedynczych pomieszczeniach o powierzchni od 15 do 50 m². Jego instalacja jest niezwykle prosta i ogranicza się do wykonania zaledwie dwóch otworów w ścianie zewnętrznej – nie musisz martwić się o rozprowadzanie skomplikowanych kanałów wentylacyjnych w ścianach czy pod sufitami. To Idealny wybór, jeśli zależy Ci na aktywnej ochronie przed smogiem. Rekuperator automatycznie dopasuje prędkość nawiewu, gdy wykryje wysokie zanieczyszczenie na zewnątrz oraz podwyższony poziom CO2.
Opis produktu
- A: 400 mm
- B: 58 mm
- C: Ø 2-85 mm
- D: 67,5 mm
- E: 59 mm
- F: 155 mm
- G: 65,5 mm
- H: 371 mm
- I: 87 mm
- J: 450 mm
- K: 660 mm

- Rekuperator naścienny
Budowa:
- Obudowa z ABS-u
- Ceramiczny wymiennik
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń
Wyposażenie:
- Wymiennik krzyżowy
- Silnik DC (silnik prądu stałego)
- Filtr wstępny
- Filtr HEPA H10
- Filtr PM ,5
- Czujnik poziomu CO2
- Sterowanie za pomocą pilota
- Moduł Wi-Fi
Parametry
| Waga | 10 kg |
|---|---|
| Ilość prędkości | 8 |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Pobór mocy | 43.8 W |
| Prąd | I-0.16A II-0.18A III-0.19A IV-0.21A V-0.24A VI-0.27A VII- 0.31A VIII-0.37A |
| Wydajność | 50-150 m3/h |
| Skuteczność filtracji | 99% HEPA |
| Tryb filtracji | Pure High, Pure Medium, Pure Low |
| Prędkość | I-50m3/h II-64m3/h III-78m3/h IV-92m3/h V-106m3/h VI-120m3/h VII-134m3/h VIII-150m3/h |
| Moc | I-12.6W II-16.9W III-18.1W IV-20.9W V-25.2W VI-29.2W VII-34.2W VIII- 43.8W |
| Poziom ciśnienia akustycznego w odległości 1,5 m | I-22,6dB II-25,1dB III- 27,7dB IV-29,7dB V-31,7dB VI-33,1dB VII-35,1dB VIII-37,9dB |
| Wydajność temperaturowa | 82% |
| Ogrzewanie | 58% |
| Chłodzenie | 52% |
| Sterowanie | Panel dotykowy / pilot zdalnego sterowania / Wi-Fi |
| Wyświetlanie jakości powietrza | CO2, temperatura i wilgotność względna |
| Tryb pracy | Ręczny / Automatyczny / Timer / Uśpienie |
| Odpowiedni rozmiar pomieszczenia | 20 – 45m2 |
| Wymiary | 450x155x660 mm |
| Waga netto | 10 kg |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas







