Wentylator przemysłowy PW-S Ø200 (plastikowy, ścienny)
321,41 zł
PW-S Ø200 to plastikowy wentylator ścienny przeznaczony do wentylacji wyciągowej w pomieszczeniach domowych, komercyjnych i przemysłowych. Zapewnia wydajność do 345 m³/h, cichą pracę (46 dB) oraz niski pobór mocy 29,5 W. Wyposażony w stalową siatkę ochronną i metalowe łopatki, jest trwały i łatwy w montażu na ścianie.
Opis produktu
- A: 296 mm
- B: 205 mm
- C: 197 mm
- D: 111,8 mm

Urządzenie to jest przeznaczone do wyciągu powietrza. Usuwa bardzo skutecznie wszelkie zanieczyszczenia oraz wilgoć i ciepło, zapewniając komfortowe warunki pracy. Wentylatory charakteryzują się dobrą wydajnością oraz dużą trwałością na uszkodzenia mechaniczne dzięki obudowie wykonanej z ABS-u. Może być stosowany w różnych branżach takich jak przemysł drzewny, spożywczy, metalowy czy też chemiczny.
- Wentylator wyciągowy
- Rozmiar Ø200
Budowa:
- Wentylator wykonany z ABS-u
- Siatka ochronna ze stalowego drutu
- Metalowe łopatki
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Nazwa | PW-S (plastikowy wentylator ścienny) |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierania | 29.5 W |
| Stopień ochrony | IP-42 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 46 dB |
| Wydajność powietrza | 345 m3/h |
| Prędkość obrotowa | 1392 rpm |
| Waga | 1.36 kg |
| Średnica | Ø 200 |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



