Wentylator domowy PORTO 100 WCHV (LK)
155,39 zł
PORTO 100 WCHV (LK) to nowoczesny wentylator o wydajności 100 m³/h. Dzięki łożyskom kulkowym może być montowany na ścianie lub suficie. Model wyposażony jest w czujnik wilgotności (higrostat), wyłącznik czasowy z regulacją opóźnienia (0,5–30 min) oraz regulację obrotów. Wentylator uruchamia się automatycznie po przekroczeniu ustawionego poziomu wilgotności lub po włączeniu przełącznika, a wyłącza po zadanym czasie. Dodatkowy układ komfort umożliwia wybór jednej z dwóch prędkości pracy: tryb cichy (ON) lub maksymalna wydajność (OFF). Obudowa z trwałego tworzywa ABS/PP gwarantuje estetykę i odporność na użytkowanie.
Opis produktu
- B: 135 mm
- C: 99 mm
- D: 10 mm
- E: 65 mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

Wentylator sufitowo-ścienny jest idealny do łazienek i toalet, wspomaga wentylację grawitacyjną. Może być instalowany w pomieszczeniach z indywidualnymi przewodami wentylacyjnymi w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej, z wyjątkiem miejsc, gdzie może występować korozja lub zagrożenie wybuchem.
Model WCHV – wentylator z czujnikiem wilgotności i regulacja obrotów. Układ WCH posiada wszystkie funkcje układu WC, dodatkowo został wyposażony w czujnik wilgotności, który pozwala na uruchomienie wentylatora w przypadku przekroczenia ustawionego progu wilgotności. Wentylator uruchamia się automatycznie, gdy wilgotność powietrza w okolicy wentylatora osiągnie ustalony poziom lub po załączeniu przełącznika W/WO. Wyłączanie następuje po określonym czasie opóźnienia, liczonym od momentu osiągnięcia wymaganego poziomu wilgotności w pomieszczeniu lub wyłączenia przełącznika W/WO.
Wentylator z higrostatem zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w pomieszczeniu i utrzymuje właściwy poziom wilgotności.
Wentylator WCHV dodatkowo wyposażony jest w układ komfort. Przełącznikami na płytce możemy ustawić dwie prędkości i wybrać jeden z dwóch rodzajów pracy automatycznej. Przełącznik 1 w pozycji ON wentylator pracuje w trybie pracy cichej, Przełącznik 1 w pozycji OFF silnik pracuje na wysokich obrotach gwarantując maksymalną wydajność wentylatora.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa.
Instalacja:
- Montaż na ścianie lub suficie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Czujnik wilgotności z opóźnieniem czasowym z regulacją obrotów
Parametry
| Waga | 0,39 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | biały |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 100 m3/h |
| Rodzaj łożyska | kulkowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana / sufit |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.39 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | WCHV – płynna regulacja prędkości, timer, higrostat |
| Przepustnica | Nie |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas




