Wentylator domowy ORIVO 100 AŻWCF (LS) srebrny
244,09 zł
ORIVO 100 AŻWCF (LS) srebrny – model tego wentylatora wyposażony jest w automatyczną żaluzję, która zapobiega nawiewaniu powietrza z zewnątrz oraz fotokomórkę uruchamianą światłem. Posiada również układ czasowy, pozwala na automatyczne wyłączenie wentylatora po ustawionym czasie (0,5–30 min), który można dopasować do potrzeb pomieszczenia. Jest to cichy i wydajny wentylator ścienny, na łożysku ślizgowym, idealny do łazienek, toalet i innych pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS/PP, zapewnia trwałość i estetyczny wygląd przez długi czas.
Opis produktu
- A: 155 mm
- B: 155 mm
- C: 99 mm
- D:30 mm
- E: 66 mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

Wentylatory przeznaczone do wspomagania wentylacji w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych odznaczają się cichą pracą, wysoką wydajnością oraz niezawodnością. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, co zapewnia trwałość urządzenia oraz zachowanie walorów estetycznych.
Wentylator kanałowy to idealne rozwiązanie dla łazienek i toalet. Służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej i może być instalowany w pomieszczeniach, które posiadają indywidualne przewody wentylacyjne, w budynkach mieszkalnych zamieszkania zbiorowego i użytku publicznego, z wyjątkiem pomieszczeń, w których może występować atmosfera wywołująca korozję lub wybuch.
Model AŻWCF – wentylator z fotokomórką. Załączanie wentylatora następuje pod wpływem zmiany natężenia oświetlenia w pomieszczeniu, w którym jest zainstalowany wentylator lub po załączeniu włącznika.
Wersja AŻ wentylatora posiada automatyczną żaluzję. Po uruchomieniu wentylatora, żaluzja otwiera się całkowicie w około 30 sekund. Gdy żaluzja znajduje się w stanie całkowitego otwarcia, czas całkowitego zamknięcia żaluzji po wyłączeniu wentylatora wynosi około 90 sekund.
Budowa:
Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa.
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Fotokomórka
- Automatyczna żaluzja
Parametry
| Waga | 0,53 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | srebrny |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 100 m3/h |
| Rodzaj łożyska | ślizgowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.53 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | AŻWCF – automatyczna żaluzja + fotokomórka |
| Przepustnica | Tak |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



