Wentylator przemysłowy NW-S Ø200 (nierdzewny, ścienny)
411,37 zł
NW 200 – wentylator wyciągowy NW-S Ø200 to solidne i wydajne rozwiązanie do wentylacji pomieszczeń przemysłowych, komercyjnych oraz domowych. Zapewnia przepływ powietrza na poziomie 410 m³/h przy zachowaniu cichej pracy (48 dB). Urządzenie przystosowane jest do montażu ściennego i doskonale sprawdza się w systemach wentylacji oraz chłodnictwa. Wytrzymała obudowa ze stali nierdzewnej, metalowe łopatki oraz ochronna siatka z drutu stalowego gwarantują trwałość, bezpieczeństwo użytkowania oraz odporność na czynniki zewnętrzne (IP42).
Opis produktu
- A: 269 mm
- B: 200 mm
- C: 210 mm
- D: 111 mm

Jest to rodzina wentylatorów o wysokiej klasie, które spełniają wymagania nowoczesnych systemów wentylacyjnych. Wykonane są ze stali nierdzewnej, która zapewnia dużą trwałość oraz odporność na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Idealnie sprawdza się w trudnych warunkach, zapewniając dobrą cyrkulację powietrza. Może być stosowany w różnych branżach takich jak przemysł drzewny, spożywczy, metalowy czy też chemiczny.
Rodzaj:
- Wentylator wyciągowy
- Rozmiar Ø200
Budowa:
- Wentylator wykonany ze stali nierdzewnej
- Siatka ochronna ze stalowego drutu
- Metalowe łopatki
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Nazwa | NW-S (nierdzewny wentylator ścienny) |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierania | 29.5 W |
| Stopień ochrony | IP-42 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 48 dB |
| Wydajność powietrza | 410 m3/h |
| Prędkość obrotowa | 1370 rpm |
| Waga | 1.8 kg |
| Średnica | Ø 200 |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



