Wentylator przemysłowy NW-S Ø200 eco (nierdzewny, ścienny)
708,47 zł
NW 200 ECO – to nierdzewny wentylator ścienny do wentylacji wyciągowej, przeznaczony do zastosowań domowych, komercyjnych i przemysłowych. Charakteryzuje się bardzo niskim poborem mocy 5,3 W, wydajnością do 400 m³/h oraz wysokim stopniem ochrony IP65, co umożliwia pracę w wymagających warunkach. Wyposażony w silnik na łożyskach kulkowych, metalowe łopatki oraz stalową siatkę ochronną, zapewnia trwałość i niezawodność.
Opis produktu
- A: 269 mm
- B: 200 mm
- C: 210 mm
- D: 111 mm

Silniki Eco są na łożyskach kulkowych, gwarantują oszczędność energii, cichą pracę, długotrwałą żywotność. Są odporne na warunki atmosferyczne IP 62.
- Wentylator wyciągowy
- Rozmiar Ø200 Eco
Budowa:
- Wentylator wykonany ze stali nierdzewnej
- Siatka ochronna ze stalowego drutu
- Metalowe łopatki
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Nazwa | NW-S (nierdzewny wentylator ścienny) |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierania | 5.30 W |
| Stopień ochrony | IP-65 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 48 dB |
| Wydajność powietrza | 400 m3/h |
| Prędkość obrotowa | 1310 rpm |
| Waga | 1.54 kg |
| Średnica | Ø 200 |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



