Wentylator przemysłowy MW-K Ø125 (kanałowy)
539,70 zł
MW-K Ø125 to trwały wentylator kanałowy przeznaczony do montażu w instalacjach nawiewno-wywiewnych. Obudowa z blachy ocynkowanej zapewnia odporność na korozję i długą żywotność. Przystosowany do montażu między kanałami wentylacyjnymi (Ø125 mm), sprawdzi się w budynkach mieszkalnych, lokalach użytkowych oraz obiektach przemysłowych.
Opis produktu
- A: 234 mm
- B: Ø 125 mm
- C: 27 mm
- D: 199 mm

Wentylatory przeznaczone do wspomagania wentylacji nawiewno-wywiewnej użytkowych, odznaczają się cichą pracą oraz wysoką wydajnością i niezawodnością. Wysokiej jakości stal nierdzewna zapewnia trwałość urządzenia, ale także zachowanie walorów estetycznych. Wentylator kanałowy to idealne rozwiązanie dla hurtowni, magazynów, warsztatów, hala produkcyjnych, szklarni czy gastronomii. Służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej z wyjątkiem pomieszczeń, w których może występować atmosfera wywołująca korozję lub wybuch.
- Wentylator nawiewno-wywiewny
- Rozmiar Ø125
Budowa:
- Wentylator wykonany z blachy stalowej nierdzewnej
Instalacja:
- Montaż w kanale wentylacyjnym
- Do użytku wewnątrz i na zewnątrz
Wyposażenie:
- Podłączenie do instalacji pod kostkę elektryczną
Parametry
| Waga | 3 kg |
|---|---|
| Nazwa | MW-K (metalowy wentylator kanałowy) |
| Napięcie znamionowe | 220 V |
| Napięcie prądu | 0.26 A |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierania | 66 W |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 47 dB |
| Prędkość obrotowa | 2160 obr/min |
| Średnica | Ø125 |
| Waga netto | 3 kg |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



