Wentylator domowy FORTI 120 WP (LS)
89,80 zł
FORTI 120 WP (LS) biały – Wentylator ten posiada ryflowany przód, który dodaje dużo estetyki, zaletą tego wentylatora jest też krótki kołnierz wchodzący w kanał wentylacyjny. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS/PP, które zapewniają trwałość. Wentylator wspomaga wentylację grawitacyjną i jest przeznaczony do montażu pomieszczeniach. To cichy i wydajny wentylator ścienny, na łożysku ślizgowym, idealny do łazienek, toalet i innych po-mieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. Posiada przewód z wtyczką 1,9m długości oraz wyłącznik pociągany co gwarantuje wygodną i bezpieczną obsługę.
Opis produktu
-
- A: 167 mm
- B: 167 mm
- C: 119mm
- D: 28 mm
- E: 59 mm
- Otwór montażowy: Ø120 mm

Wentylatory przeznaczone do wspomagania wentylacji w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych , odznaczają się cichą pracą oraz wysoką wydajnością i niezawodnością. Wysokiej jakości tworzywo zapewnia trwałość urządzenia, ale także zachowanie walorów estetycznych. Wentylator ścienny to idealne rozwiązanie dla łazienek i toalet. Służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej i może być instalowany w pomieszczeniach, które posiadają indywidualne przewody wentylacyjne. To znaczy w budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego i użytku publicznego z wyjątkiem pomieszczeń, w których może występować atmosfera wywołująca korozję lub wybuch.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Wyłącznik pociągany
- Przewód 1,9 m z wtyczką
Parametry
| Waga | 0,63 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | biały |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 20 W |
| Wydajność powietrza | 150 m3/h |
| Rodzaj łożyska | ślizgowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 42 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2360 rpm |
| Wielkość nominalna | 120 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.63 kg |
| Otwór montażowy | Ø120 mm |
| Wariant | WP – wyłącznik pociągany + przewód zasilający |
| Przepustnica | Nie |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



