Wentylator domowy FORTI 100 WCH (LS)
140,96 zł
FORTI 100 WCH (LS) biały – wentylator ten posiada ryflowany przód, który dodaje dużo estetyki, zaletą tego wentylatora jest też krótki kołnierz wchodzący w kanał wentylacyjny. Wentylator wspomaga wentylację grawitacyjną i jest przeznaczony do montażu pomieszczeniach. Model wyposażony jest w czujnik wilgotności, który automatycznie uruchamia wentylator po przekroczeniu ustawionego poziomu wilgotności powietrza. Wyłączenie następuje po ustawionym czasie opóźnienia od 0,5 do 30 minut, liczonym od momentu spadku wilgotności lub wyłączenia włącznika W/WO.
Opis produktu
- A: 151 mm
- B: 151 mm
- C: 99 mm
- D:27 mm
- E: 53 mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

Wentylatory przeznaczone do wspomagania wentylacji w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych , odznaczają się cichą pracą oraz wysoką wydajnością i niezawodnością. Wysokiej jakości tworzywo zapewnia trwałość urządzenia, ale także zachowanie walorów estetycznych. Wentylator ścienny to idealne rozwiązanie dla łazienek i toalet. Służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej i może być instalowany w pomieszczeniach, które posiadają indywidualne przewody wentylacyjne. To znaczy w budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego i użytku publicznego z wyjątkiem pomieszczeń, w których może występować atmosfera wywołująca korozję lub wybuch.
Model WCH – jest to wentylator z czujnikiem wilgotności posiada wszystkie funkcje standardowego wentylatora z serii WC, a dodatkowo zostało wyposażone w czujnik wilgotności, który pozwala na automatyczne uruchamianie wentylatora w przypadku przekroczenia ustawionego progu wilgotności.
Wentylator samoczynnie się włącza, gdy wilgotność powietrza w jego otoczeniu osiągnie określony poziom lub po załączeniu W/WO (włącznik/wyłącznik). Wyłączenie następuje po określonym czasie opóźnienia, liczonym od momentu osiągnięcia wymaganego poziomu wilgotności w pomieszczeniu lub wyłączenia włącznika W/WO.
Wentylator z higrostatem zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza w pomieszczeniu oraz utrzymuje właściwy poziom wilgotności.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Czujnik wilgotności z wyłącznikiem czasowym
Parametry
| Waga | 0,45 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | biały |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 100 m3/h |
| Rodzaj łożyska | ślizgowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.45 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | WCH – wyłącznik czasowy + czujnik wilgotności |
| Przepustnica | Nie |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



