Wentylator domowy ARIO 100 WC (LS)
109,32 zł
ARIO 100 WC (LS) biały – to cichy i wydajny wentylator ścienny, na łożysku ślizgowym, idealny do łazienek, toalet i innych pomieszczeń mieszkalnych oraz użytkowych. Wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS/PP, zapewnia trwałość i estetyczny wygląd przez długi czas. Wentylator wspomaga wentylację grawitacyjną i jest przeznaczony do montażu w pomieszczeniach. Model wyposażony jest w układ czasowy, który umożliwia uruchamianie wentyla-tora z poziomu włącznika (np. oświetlenia) oraz regulację czasu opóźnienia wyłączenia w zakresie od 0,5 do 30 minut.
Opis produktu
- A: 141 mm
- B: 131 mm
- C: 99 mm
- D:15 mm
- E: 84 mm
- Otwór montażowy: Ø100 mm

Wentylator ścienny jest doskonałym rozwiązaniem dla łazienek i toalet. Służy do wspomagania wentylacji grawitacyjnej i może być instalowany w pomieszczeniach z indywidualnymi przewodami wentylacyjnymi.
Może być stosowany w budynkach mieszkalnych, zamieszkania zbiorowego oraz w miejscach użyteczności publicznej, z wyjątkiem pomieszczeń gdzie występuje ryzyko korozji lub wybuchu.
Model WC – wentylator z układem czasowym Sterowanie załączania wentylatora wymaga podłączenia sterownika do wyłącznika elektrycznego. Można do tego celu wykorzystać istniejący wyłącznik pomieszczenia wentylowanego.
Nastawienie czasu następuje poprzez ustawienie potencjometru układu sterowania w wymaganym położeniu. Czas opóźnienia może być nastawiony w przedziale od 0,5 do 30 minut.
Budowa:
- Wentylator wykonany z wysokiej jakości tworzywa
Instalacja:
- Montaż na ścianie
- Do użytku wewnątrz pomieszczeń.
- Mocowanie za pomocą wkrętów
Wyposażenie:
- Płytka z wyłącznikiem czasowym
Parametry
| Waga | 0,43 kg |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Kolor | biały |
| Częstotliwość sieci | 50 Hz |
| Moc pobierana | 19 W |
| Wydajność powietrza | 100 m3/h |
| Rodzaj łożyska | ślizgowy |
| Stopień ochrony (IP) | IP-X4 |
| Poziom ciśnienia akustycznego | 39,5 dB (A) |
| Prędkość obrotowa | 2550 rpm |
| Wielkość nominalna | 100 mm |
| Materiał | ABS/PP |
| Miejsce montażu | ściana |
| Rodzaj montażu | natynkowy |
| Waga wentylatora | 0.43 kg |
| Otwór montażowy | Ø100 mm |
| Wariant | WC – wyłącznik czasowy |
| Przepustnica | Nie |
Jesteś zainteresowany/a produktem?
Napisz do nas



